Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir!

  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir! van 70 m² heeft een welgelegen locatie op 3 km afstand van de Medina van Agadir en biedt ook uitzichten op de stad. Het maximale aantal gasten van dit appartement is 6.

Het appartement biedt 1 badkamer aan. Verder zijn er badlakens beschikbaar.

De accommodatie heeft ook een complete keuken, voorzien van een koelkast en een vaatwasser.

Het appartement is gelegen binnen 15 minuten met de auto van het Musée du Patrimoine Amazigh d'Agadir. De Royal Golf Club van Agadir ligt op 4 km afstand van deze accommodatie. 1-slaapkamer Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir! is op een klein stukje lopen van El Houda Banques bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir!
Residence Mogador
Mobiele prijsaanbieding

Residence Mogador

6.6
Aangenaam 10 beoordelingen
80 m van de accommodatie
USD 44 USD 40
per nacht
Tres Belle Appartement Agadir
Mobiele prijsaanbieding

Tres Belle Appartement Agadir

5.3
Behoorlijk 3 beoordelingen
193 m van de accommodatie
USD 32 USD 29
per nacht
Luxury Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Luxury Apartment

230 m van de accommodatie
USD 39 USD 35
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Agadir-Al Massira
    17 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 10:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir!?
      Populaire plekken in de buurt van Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir! zijn onder andere de Royal Golf Club van Agadir, de Medina van Agadir, het Musée du Patrimoine Amazigh d'Agadir.
    • Hoeveel kost het om bij Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir! te verblijven?
      Een overnachting in Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir! kost $50.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een vaatwasser.
    • Wat is de afmeting van dit appartement?
      Dit appartement meet 70 m².
    • Heeft Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir! een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir!.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Agadir-Al Massira
    17 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Well-Furnished Apartment In Tassila Agadir!

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten